DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu KPSS'siz Büro İşçisi Alımı Yapılacak

Kamu KPSS'siz Büro İşçisi Alımı Yapılacak

İşçi alımı yapılması için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgisinde Merkezefendi belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Büro İşçisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:07
Kamu KPSS'siz Büro İşçisi Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu KPSS’siz Büro İşçisi Alımı Yapılacak

İşçi alımı yapılması için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgisinde Merkezefendi belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Büro İşçisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Merkezefendi belediyesi 1 Büro İşçisi ilanı son başvuru tarihi 5.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Merkezefendi belediyesi 1 Büro İşçisi ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan kurum adresi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

Sırakapılar mahallesi 1581 sokak No: 4

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

denizli buro

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Merkezefendi belediyesi 1 Büro İşçisi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Merkezefendi belediyesi 1 Büro İşçisi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Merkezefendi belediyesi 1 Büro İşçisi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Merkezefendi belediyesi 1 Büro İşçisi yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Merkezefendi belediyesi 1 Büro İşçisi ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Merkezefendi belediyesi 1 Büro İşçisi duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

7. Merkezefendi belediyesi 1 Büro İşçisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Merkezefendi belediyesi 1 Büro İşçisi duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Merkezefendi belediyesi 1 Büro İşçisi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Merkezefendi belediyesi 1 Büro İşçisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Merkezefendi belediyesi 1 Büro İşçisi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Merkezefendi belediyesi 1 Büro İşçisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Merkezefendi belediyesi 1 Büro İşçisi resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Merkezefendi belediyesi 1 Büro İşçisi ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP