DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu KPSS Şartı Olmadan Büro Elemanı Alımı

Kamu KPSS Şartı Olmadan Büro Elemanı Alımı

Devlet kurumu birimleri için KPSS şartı istenmeden personel iş ilanları duyurusu yayınlandı. Kamu personeli alımı iş ilanı Duyurusunda Çanakkale Ecebat belediyesi kurumu birimlerinde görevlendirilmesi için 1 adet büro memuru alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:06
Kamu KPSS Şartı Olmadan Büro Elemanı Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu KPSS Şartı Olmadan Büro Elemanı Alımı

Devlet kurumu birimleri için KPSS şartı istenmeden personel iş ilanları duyurusu yayınlandı. Kamu personeli alımı iş ilanı Duyurusunda Çanakkale Ecebat belediyesi kurumu birimlerinde görevlendirilmesi için 1 adet büro memuru alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Büro personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 11.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bay ve bayan adayların aşağıda yazılı bulunan e posta adresine özgeçmiş yollamaları gerekiyor.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

ecebat buro

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – KPSS’siz Ecebat belediyesi Büro memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – KPSS’siz Ecebat belediyesi Büro memuru ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – KPSS’siz Ecebat belediyesi Büro memuru ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – KPSS’siz Ecebat belediyesi Büro memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – KPSS’siz Ecebat belediyesi Büro memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – KPSS’siz Ecebat belediyesi Büro memuru ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

7 – KPSS’siz Ecebat belediyesi Büro memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

8 – KPSS’siz Ecebat belediyesi Büro memuru ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. KPSS’siz Ecebat belediyesi Büro memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. KPSS’siz Ecebat belediyesi Büro memuru ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. KPSS’siz Ecebat belediyesi Büro memuru ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. KPSS’siz Ecebat belediyesi Büro memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. KPSS’siz Ecebat belediyesi Büro memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. KPSS’siz Ecebat belediyesi Büro memuru ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP