DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu İSPER Kurumu Büro Memuru Alımı

Kamu İSPER Kurumu Büro Memuru Alımı

Kamu kurumu bünyesi için personel alımı iş ilanları bilgisi yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı ilan bilgisinde İstanbul büyükşehir belediyesi kuruluşu İSPER kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere Büro personeli alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:37
Kamu İSPER Kurumu Büro Memuru Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu İSPER Kurumu Büro Memuru Alımı

Kamu kurumu bünyesi için personel alımı iş ilanları bilgisi yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı ilan bilgisinde İstanbul büyükşehir belediyesi kuruluşu İSPER kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere Büro personeli alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İSPER Büro personeli ilanı son başvuru tarihi 13.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı bulunan mail adresi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isper buro 2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İSPER kuruluşu büro ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – İSPER kuruluşu büro ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – İSPER kuruluşu büro ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – İSPER kuruluşu büro ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – İSPER kuruluşu büro ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – İSPER kuruluşu büro ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – İSPER kuruluşu büro ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – İSPER kuruluşu büro ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – İSPER kuruluşu büro ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İSPER kuruluşu büro ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İSPER kuruluşu büro ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İSPER kuruluşu büro ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İSPER kuruluşu büro ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İSPER kuruluşu büro ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. İSPER kuruluşu büro ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP