DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu İlkokul Mezunu Vasıflı İşçi Alımı

Kamu İlkokul Mezunu Vasıflı İşçi Alımı

KPSS şartsız kamu personeli alımı yapılacak. Yayınlanan resmi iş ilanları bilgilerinde İzmir Büyükşehir belediyesi yan kurumu olan İZENERJİ kurumu kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 2 adet Vasıflı İşçi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:47
Kamu İlkokul Mezunu Vasıflı İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu İlkokul Mezunu Vasıflı İşçi Alımı

KPSS şartsız kamu personeli alımı yapılacak. Yayınlanan resmi iş ilanları bilgilerinde İzmir Büyükşehir belediyesi yan kurumu olan İZENERJİ kurumu kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 2 adet Vasıflı İşçi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzmir İzenerji kuruluşu Vasıflı İşçi ilanı son başvuru tarihi 28.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işlemi yapmak isteyen bütün vatandaşlarımızın aşağıda yazılı olan site üzerinden CV yani özgeçmiş oluşturmaları gerekiyor.

www.izenerji.com.tr

Kurum Adresi: İsmet kaptan mahallesi Hürriyet bulvarı Münir birsel plaza B blok no: 18 

Kurum Telefonu: 0 232 411 77 00

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. 

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

izenerji vasifli isci

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 -2 adet Vasıflı İşçi alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 -2 adet Vasıflı İşçi alımı ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 -2 adet Vasıflı İşçi alımı ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 -2 adet Vasıflı İşçi alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 -2 adet Vasıflı İşçi alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Kamu Güncel Sekreter Alımı

6 -2 adet Vasıflı İşçi alımı ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 -2 adet Vasıflı İşçi alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 -2 adet Vasıflı İşçi alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 -2 adet Vasıflı İşçi alımı ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 2 adet Vasıflı İşçi alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. 2 adet Vasıflı İşçi alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 2 adet Vasıflı İşçi alımı ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. 2 adet Vasıflı İşçi alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 2 adet Vasıflı İşçi alımı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Alanya Belediyesi 20 Temizlik Personeli Alımı

6. 2 adet Vasıflı İşçi alımı ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP