DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Hastanesi Sözleşmeli 125 Sağlık Personeli Alımı

Kamu Hastanesi Sözleşmeli 125 Sağlık Personeli Alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi lise, önlisans, ve lisans mezunu adaylar arasından 18 Branşta sözleşmeli 125 sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi başvuru şartları neler, işte detaylarıyla haberimizde…

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:49
Kamu Hastanesi Sözleşmeli 125 Sağlık Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yayımlanan Resmi Gazete ile Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversite Hastanesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli 125 sağlık personeli alımı yayımlanmıştır. Alınacak kamu personelleri KPSS puan sıralamasına göre yapılacağı duyurulmuştur.

Resmi ilana göre Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sağlık Uygulama Araştırma Merkezine 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4 maddesi B fıkrasına göre 28 Haziran 2007 tarih ve 26566 esas sayılı sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin esaslarda değişiklik yapılmasına dair yer alan 2’inci maddenin B fıkrasına göre alımı yapılacak 125 sözleşmeli sağlık personeli alımı giderleri özel bütçe ve döner sermaye gelirlerinden karşılanmak üzere atamaları gerçekleştirilecektir.

Genel Başvuru Şartları Neler;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olması, 2018 KPSS sınavına girmiş olması, Anayasal düzene ve Devletin güvenliğine karşı suç işlememiş olması, 657 sayılı devlet memurları kanunu memur alımı şartlarına haiz olması, SGK her hangi bir şekilde maaş almıyor olması, Öğrenim durumları ve niteliklerini taşıyor olması, Güvenlik ve arşiv soruşturması olumlu olması, Kamu Haklarından mahrum olmayanlar kamu personeli alımına başvuruda bulunabilir.

Öğrenim Şartları Neler;

İlgili adayların öğrenim şartları; Ortaöğretim mezunu adaylar için 2018 KPSS B gurubu adaylar arasından KPSS P94 puanı esas alınacak. Önlisans mezunu adaylar için KPSS-B gurubu KPSS P93 puanı esas alınacak olup Lisans mezunu adaylar için ise 2018 KPSS-B gurubu KPSS P3 puanı esas alınacağı duyurulmuştur. Ayrıca başvuruda bulunacak adaylar “kumu görevlerinde ilk defa atanacaklar için sınav yönetmeliği” uygulanır.

Başvuruda istenilen Evraklar Neler;

2018 KPSS sonuç belgesi, Mezuniyet belgesi, Önceden çalışmış ise SGK hizmet döküm cetveli, Başvuru formu ve 1 adet fotoğraf yapıştırılacak (başvuru formu aşağıda verilmiştir.), Adli Sicil Kaydı, Askerlik durum belgesi ve e-devlet üzerinden çıktılar kabul edilecek.

Başvuru Yer ve Şekli Nasıl;

İlgili adaylar ilanın yayımlanmasından itibaren 15 gün içerisinde istenilen belgelerle birlikte Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etelemeleri gerekiyor. Yayımlanan kadro dağılımlarından herhangi birine başvuruda bulunabilir. Başvuruda bulunacak adaylara formda ilan numaralarını girmeleri zorunludur. Başvurular şahsen olup diğer iletişim veya ulaşım araçlarıyla başvurular kabul edilmemektedir.

Kadro Dağılımları;
Fizyoterapist alımı, Laborant alımı, Eczacı alımı, Psikolog alımı, Biyolog alımı, Röntgen teknisyeni alımı, Sağlık fizikçisi alımı, Optisyenlik alımı, Fizyoterapi alımı, Acil tıp teknisyeni alımı, Acil bakım teknikeri alımı, Odyometre alımı, Tıbbi laboratuvar ve Patoloji laboratuvar teknikeri alımı, Perfüzyon alımı, Tıbbi dokümantasyon alımı, Tıbbi sekreterlik alımı, Diş protez teknisyenliği ve hemşire alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

Sözleşmeli Sağlık personeli alımı başvuru formunu tıklayın. Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması formunu tıklayın.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP