DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Harita Teknikeri Alımı İlanları

Kamu Harita Teknikeri Alımı İlanları

Belediye işçi alımı için kamu personel alımı iş ilanı bilgileri dahilinde Konya iş ilanları kapsamında Karapınar belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 tane Harita Teknikeri alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:32
Kamu Harita Teknikeri Alımı İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Harita Teknikeri Alımı İlanları

Karapınar belediyesi işçi alımı ilanlarına başvuru gerçekleştirmek isteyen adayların Harita Teknikeri alımı için belirtmiş olduğı şartları taşıması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Belediye Harita Teknikeri son başvuru tarihi 25.08.2021

Harita Teknikeri alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda resmi olarak yazılı olan

Adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor

Hankapı mahallesi İnönü caddesi No: 26 Karapınar – Konya

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

karapinar

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

•    Karapınar harita teknikeri yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

•    Karapınar harita teknikeri ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

•    Karapınar harita teknikeri yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

•    Karapınar harita teknikeri duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

•    Karapınar harita teknikeri ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

•    Karapınar harita teknikeri yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP