DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Güvenlik Görevlisi Alımı İlanları

Kamu Güvenlik Görevlisi Alımı İlanları

Yayınlanmış olan kamu personel alımı ilanları bilgilerinde Denizli iş ilanları kapsamında Güney belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet silahsız özel güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:25
Kamu Güvenlik Görevlisi Alımı İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Güvenlik Görevlisi Alımı İlanları

Yayınlanmış olan Güney belediye başkanlığı kamu personel alımı ilanları için başvuracak olan kişilerin bütün şartları karşılaması gerekiyor.

Kamu Memur Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Güney belediyesi iş ilanları 3 tane Güvenlik kamu ilanları son başvuru tarihi 27 Temmuz 2021

Denizli 3 tane daimi güvenlik personeli alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda resmi olarak yazılı olan adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor

Tilkilik mahallesi No: 2 Güney – Denizli

Kamu Personel Memur Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

1.    Güney belediyesi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

2.    Denizli 3 tane daimi güvenlik yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

3.    Güvenlik görevlisi ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

guvenlik alimi ilanlari

Personel  Alımı İstenen Belgeler Nelerdir?

•    Güney belediyesi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

•    Güvenlik görevlisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

•    Denizli 3 tane daimi güvenlik resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP