DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Güncel Sekreter Alımı

Kamu Güncel Sekreter Alımı

Sekreter alımı için açıklanmış olan bilgilerde, İstanbul belediyesi kurumu bünyesine çalıştırılmak için KPSS şartsız yönetici sekreter alımı yapılacak.

ABONE OL
18 Mayıs 2022 12:55
Kamu Güncel Sekreter Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Sekreter Alımı Güncel Kamu Duyurusu

Sekreter alımı için açıklanmış olan duyurular ile birlikte İstanbul belediyesi kurumu bünyesine çalıştırılmak için KPSS şartsız yönetici sekreter alımı gerçekleştirilecek.

Sekreter Alımı Güncel Kamu Başvuru Şartları

İstanbul belediyesi memur alımı için çalışmak isteyenlerin en az lisans mezunu olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve organizasyon şemasını yönetim onayı akabinde kurum içinde duyurması gerekmekte.

İSPER personel alımı için iş başvurusu yapacakların işlemlerin güncelliğini takip etmesi ve gerekli raporları hazırlaması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ayrıca her bir pozisyonun ismini ve görev tanımını belirlemesi gerekiyor.

Yönetici asistanı alımı için tüm başvuru sahiplerinin kamu mevzuatlarına ve belediyelerle ilgili kanun ve mevzuatlara hakim olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve kurumun güncel ve hedefleri doğrultusunda oluşacak personel alımının yapılması gerekiyor.

Son dakika memur alımı için iş başvurusu gerçekleştirmek isteyenlerin organizasyon şemalarının oluşturulması ve optimal personel verimliliği sağlanması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve analiz ve raporlama becerileri gelişmiş olması gerekiyor.

 

Kamu Güncel Sekreter Alımı

Kamu Güncel Sekreter Alımı

Sekreter Alımı Güncel Kamu Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 22.5.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan site üzerinden online başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP