DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Bünyesine Veri Memuru Alımı

Kamu Bünyesine Veri Memuru Alımı

Kamu personeli alımı gerçekleştirilmesi nedeni ile iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan memur alımı ilanlarında Beykoz belediye başkanlığı birimlerine 8 adet Veri hazırlama ve kontrol işletmeni alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:38
Kamu Bünyesine Veri Memuru Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Bünyesine Veri Memuru Alımı

Kamu personeli alımı gerçekleştirilmesi nedeni ile iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan memur alımı ilanlarında Beykoz belediye başkanlığı birimlerine 8 adet Veri hazırlama ve kontrol işletmeni alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Beykoz belediyesi Veri Memuru alımı ilanı başvuru tarihi 05.04.2021 tarihinde başlayacak ve 09.04.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler https://form.beykoz.bel.tr/basvuru sitesi üzerinden başvuru yapabilirler.

Ayrıca adaylar aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapabilirler.

Beykoz Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Gümüşsuyu Mahallesi Kelle İbrahim Caddesi No:43 Beykoz / İSTANBUL

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Beykoz Veri Memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Beykoz Veri Memuru ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Beykoz Veri Memuru ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Beykoz Veri Memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Beykoz Veri Memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Beykoz Veri Memuru ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Beykoz Veri Memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Beykoz Veri Memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Beykoz Veri Memuru ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Beykoz Veri Memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Beykoz Veri Memuru ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Beykoz Veri Memuru ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Beykoz Veri Memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Beykoz Veri Memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Beykoz Veri Memuru ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP