DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Birimine Personel Alımı

Kamu Birimine Personel Alımı

Biyotıp Ve Genom Merkezine Personel Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanlarında İzmir Biyotıp Ve Genom Merkezine 1 adet uzman teknik personel alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:48
Kamu Birimine Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Birimine Personel Alımı

Biyotıp Ve Genom Merkezine Personel Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanlarında İzmir Biyotıp Ve Genom Merkezine 1 adet uzman teknik personel alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzmir Biyotıp Ve Genom Merkezi ilanı son başvuru tarihi 03.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese başvuru yapılması gerekiyor.

İnciraltı mahallesi DEÜ sağlık yerleşkesi Mithatpaşa caddesi No: 58 / 5 Balçova – İZMİR

Telefon Bilgisi: 0 232 299 41 00

E posta Bilgisi: [email protected]

Çalışma Süresi: Tam zamanlı

Çalışma Saatleri: 08:30 – 17:30

biyotip 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İzmir Biyotıp ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – İzmir Biyotıp ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – İzmir Biyotıp ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – İzmir Biyotıp ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – İzmir Biyotıp ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – İzmir Biyotıp ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – İzmir Biyotıp ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

8 – İzmir Biyotıp ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – İzmir Biyotıp ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – İzmir Biyotıp ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İzmir Biyotıp ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İzmir Biyotıp ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İzmir Biyotıp ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İzmir Biyotıp ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İzmir Biyotıp ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İzmir Biyotıp ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP