DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Belde Kurumuna Daimi Marangoz Alımı

Kamu Belde Kurumuna Daimi Marangoz Alımı

Kamu kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kütahya belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 Daimi Marangoz Alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:52
Kamu Belde Kurumuna Daimi Marangoz Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Belde Kurumuna Daimi Marangoz Alımı

Kamu kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kütahya belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 Daimi Marangoz Alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kütahya belediyesi Daimi Marangoz Alımı ilanı son başvru tarihi 12.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıdaki link üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

http://kutahya.bel.tr/isbasvuru.asp

belde marangoz

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Daimi Marangoz ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Daimi Marangoz ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Daimi Marangoz ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Daimi Marangoz ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Daimi Marangoz ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Daimi Marangoz ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Daimi Marangoz ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Daimi Marangoz ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Daimi Marangoz ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Belediyesi İş Güvenliği Uzmanı Alımı

10 – Daimi Marangoz ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Daimi Marangoz ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Daimi Marangoz ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Daimi Marangoz ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Daimi Marangoz ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Daimi Marangoz ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Daimi Marangoz ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP