DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu 6500 TL Ücret İle Memur Alımı

Kamu 6500 TL Ücret İle Memur Alımı

Kamu Personeli alımı yapmak için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanları bilgileri içeriğinde İstanbul büyükşehir belediyesi Dijital medya bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Kreatif Direktör Alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:59
Kamu 6500 TL Ücret İle Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu 6500 TL Ücret İle Memur Alımı

Kamu Personeli alımı yapmak için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanları bilgileri içeriğinde İstanbul büyükşehir belediyesi Dijital medya bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Kreatif Direktör Alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İstanbul büyükşehir belediyesi Kreatif Direktör alımı ilanı son başvuru tarihi 28.05.2021 tarihi olarak bildirildi.

İstanbul büyükşehir belediyesi Kreatif Direktör alımı için Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı internet adresine başvuru yapmaları gerekiyor.

www.kariyer.ibb.istanbul

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Kreatif Direktör yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Kreatif Direktör ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Kreatif Direktör yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Kreatif Direktör yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Kreatif Direktör ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Kreatif Direktör duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Kreatif Direktör ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Kreatif Direktör duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kreatif Direktör duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Kreatif Direktör ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kreatif Direktör yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Kreatif Direktör ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Kreatif Direktör resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Kreatif Direktör ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP