DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu 541 İtfaiye Eri Alımı İş İlanı

Kamu 541 İtfaiye Eri Alımı İş İlanı

Yayınlanmış olan iş ilanları duyurusu bilgilerinde İstanbul Büyükşehir belediyesi kendi birimleri içinde çalıştırılmak üzere 541 adet itfaiye eri alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:22
Kamu 541 İtfaiye Eri Alımı İş İlanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu 541 İtfaiye Eri Alımı İş İlanı

Yayınlanmış olan iş ilanları duyurusu bilgilerinde İstanbul Büyükşehir belediyesi kendi birimleri içinde çalıştırılmak üzere 541 adet itfaiye eri alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Son başvuru tarihi 01.06.2021

Başvuru yapabilmek için https://www.turkiye.gov.tr internet sitesi üstünden başvuru yaparak BAŞVURU FORMUNU imzalamak üzere indireceklerdir.

İndirilen form doldurduktan daha sonra belediye başkanlığına belgeleri ile şahsen başvuracaklardır.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

itfaiye 2

itfaiye2 2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İtfaiye İBB 541 adet personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2. İtfaiye İBB 541 adet personel ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. İtfaiye İBB 541 adet personel yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. İtfaiye İBB 541 adet personel yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. İtfaiye İBB 541 adet personel istihdamı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. İtfaiye İBB 541 adet personel duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. İtfaiye İBB 541 adet personel istihdamı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. İtfaiye İBB 541 adet personel duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İtfaiye İBB 541 adet personel resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. İtfaiye İBB 541 adet personel ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İtfaiye İBB 541 adet personel iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. İtfaiye İBB 541 adet personel bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İtfaiye İBB 541 adet personel iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. İtfaiye İBB 541 adet personel ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP