DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu 14 Bin Lira Maaş İle Personel Alımı

Kamu 14 Bin Lira Maaş İle Personel Alımı

Devlet kurumuna personel alımı için iş ilanı duyurusu yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı duyurusunda Tarım ve Orman Bakanlığı kendi içinde çalıştırılmak üzere 10 adet sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:02
Kamu 14 Bin Lira Maaş İle Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu 14 Bin Lira Maaş İle Personel Alımı

Devlet kurumuna personel alımı için iş ilanı duyurusu yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı duyurusunda Tarım ve Orman Bakanlığı kendi içinde çalıştırılmak üzere 10 adet sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Resmi ilanın başvurusu 14.03.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemi yapmak isteyen tüm kişilerin aşağıda bulunan direkt başvuru linki üzerinden başvuru işlemini yapması gerekiyor.

https://www.turkiye.gov.tr/tarim-orman-bakanligi-personel-alimina-iliskin-is-basvurusu

tarim1 1

tarim2 14

ALIM YAPILAN KADROLAR

Kıdemli Sistem Uzmanı alımı

Sistem Uzmanı alımı

Veritabanı Uzmanı alımı

Ağ ve Güvenlik Uzmanı alımı

Yazılım Uzmanı alımı

Yazılım Uzmanı Open Source

Mobil Yazılım Uzmanı alımı

BAŞVURU GENEL BİLGİLERİ

1 – Orman Bakanlığı Bilişim ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Orman Bakanlığı Bilişim ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Orman Bakanlığı Bilişim ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Orman Bakanlığı Bilişim ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Orman Bakanlığı Bilişim ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Orman Bakanlığı Bilişim ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Orman Bakanlığı Bilişim ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Orman Bakanlığı Bilişim ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Orman Bakanlığı Bilişim ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Orman Bakanlığı Bilişim ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Orman Bakanlığı Bilişim ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Orman Bakanlığı Bilişim ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Orman Bakanlığı Bilişim ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Orman Bakanlığı Bilişim ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Orman Bakanlığı Bilişim ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP