DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kadrolu Olarak Hizmetli Alımı

Kadrolu Olarak Hizmetli Alımı

Kamu kurumuna En az KPSS 70 puanı ile memur alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan Kamu personeli alımı ilanında Kırıkkale Bahşılı belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere Hizmetli alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:52
Kadrolu Olarak Hizmetli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kadrolu Olarak Hizmetli Alımı

Kamu kurumuna En az KPSS 70 puanı ile memur alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan Kamu personeli alımı ilanında Kırıkkale Bahşılı belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere Hizmetli alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ NELERDİR

Bahşılı belediyesi Hizmetli alımı ilanı son başvuru tarihi 12.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemi yapacak olan adaylar başvuru belgelerini:

Elektronik olarak [email protected] internet adresine mail olarak gönderebilirler.

Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluy ile Bahşılı Belediye Başkanlığı Belediye Hizmet Binası Hüseyin Onbaşı Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi no:23 Bahşılı / KIRIKKALE gönderilebilecektir.

bahsili 6

bahsili2 6

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Belediye Hizmetli ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Belediye Hizmetli ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Belediye Hizmetli ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Belediye Hizmetli ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Belediye Hizmetli ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Belediye Hizmetli ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Belediye Hizmetli ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Belediye Hizmetli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Belediye Hizmetli ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Belediye Hizmetli ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Belediye Hizmetli ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Belediye Hizmetli ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Belediye Hizmetli ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Belediye Hizmetli ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Belediye Hizmetli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Belediye Hizmetli ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP