DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kadrolu Olarak 23 Temizlik Personeli Alımı

Kadrolu Olarak 23 Temizlik Personeli Alımı

Kamu kurumuna daimi kadrolu olarak beden işçisi alımı yapmak için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgilerinde İBB İstanbul Personel Yönetimi kuruluşu içinde çalıştırılmak üzere 23 tane daimi Temizlik Personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:09
Kadrolu Olarak 23 Temizlik Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kadrolu Olarak 23 Temizlik Personeli Alımı

Kamu kurumuna daimi olarak işçi alımı için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgileri içinde İBB İstanbul Personel Yönetimi kurumu birimlerinde çalıştırılmak üzere 23 adet kadrolu Temizlik Personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İBB İstanbul Personel Yönetimi 23 Temizlik işçisi ilanı son başvuru tarihi 11.06.2021 olarak bildirilmiştir.

İBB İstanbul Personel Yönetimi 23 Temizlik görevlisi ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan kurum internet adresi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

www.kariyer.ibb.istanbul

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta. 

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isper temizlik 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1.23 temizlik ibb isper yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. 23 temizlik ibb isper ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. 23 temizlik ibb isper yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 23 temizlik ibb isper duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. 23 temizlik ibb isper ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İSBAK İstanbul Bilişim Ve Akıllı Kent Teknolojileri Personel Alımı

3. 23 temizlik ibb isper yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP