DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kadrolu İzenerji Kurumuna 4500 TL Maaş ile Elektrik Teknisyeni Alımı

Kadrolu İzenerji Kurumuna 4500 TL Maaş ile Elektrik Teknisyeni Alımı

Elektrik Teknisyeni görevlisi yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış bulunan kadrolu personel alımı ilanlarında İzmir Büyükşehir belediyesi İzenerji kurumu kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere kadrolu olarak 1 adet Elektrik Teknisyeni alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:51
Kadrolu İzenerji Kurumuna 4500 TL Maaş ile Elektrik Teknisyeni Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kadrolu İzenerji Kurumuna 4500 TL Maaş ile Elektrik Teknisyeni Alımı

Elektrik Teknisyeni  görevlisi yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış bulunan kadrolu personel alımı ilanlarında İzmir Büyükşehir belediyesi İzenerji kurumu kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere kadrolu olarak 1 adet Elektrik Teknisyeni  alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzenerji 1 adet Elektrik Teknisyeni  Personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 10.02.2021 tarihi olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen tüm vatandaşlar www.izenerji.com.tr internet adresine CV Özgeçmiş bırakmaları gerekiyor.

Kurum Adresi Bilgileri: İsmet Kaptan mahallesi Hürriyet bulvarı No: 18 Kat: 6 D: 12 Münir Birsel plaza B blok KONAK – İZMİR

iz elektrik

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kadrolu Teknisyen ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Kadrolu Teknisyen ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Kadrolu Teknisyen ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Kadrolu Teknisyen ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Kadrolu Teknisyen ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Kadrolu Teknisyen ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Kadrolu Teknisyen ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

8 – Kadrolu Teknisyen ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Kadrolu Teknisyen ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Kadrolu Teknisyen ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kadrolu Teknisyen ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kadrolu Teknisyen ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kadrolu Teknisyen ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kadrolu Teknisyen ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kadrolu Teknisyen ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kadrolu Teknisyen ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kadrolu Teknisyen ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Kadrolu Teknisyen ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP