DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kadıköy Belediyesi Memur Alımı İş İlanları

Kadıköy Belediyesi Memur Alımı İş İlanları

Kamu kurumu KPSS puan şartı ile yayınlanan iş ilanları bilgisi içeriğinde daimi olarak Yalova Kadıköy Belediyesi içinde çalıştırılmak üzere 5 adet personel alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:14
Kadıköy Belediyesi Memur Alımı İş İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kadıköy Belediyesi Memur Alımı İş İlanları

Yayınlanmış olan ilanlarda Yalova Kadıköy Belediyesi 1 adet inşaat mühendisi, 1 adet mimar, 1 adet inşaat teknikeri ve 2 adet zabıta memuru alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Yalova Kadıköy Belediyesi 5 adet personel alımı ilanı son başvuru tarihi 13.08.2021 olarak bildirilmiştir.

Yalova Kadıköy Belediyesi 5 adet personel alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı olan adrese başvuru yapmanız gerekiyor.

Başvuru yapacak olan kişilerin ilk önce www.yalova-kadikoy.bel.tr adresinden başvuru formunu indirmeleri ve doldurmaları gerekiyor.

Merkez mahallesi Atatürk caddesi No: 37 Kadıköy – Yalova

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Yalova Kadıköy personel için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Yalova Kadıköy personel için ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Yalova Kadıköy personel için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Yalova Kadıköy personel için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Yalova Kadıköy personel için ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Yalova Kadıköy personel için yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP