DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Jandarma Sahil Güvenlik 22 Kamu Personeli Alıyor

Jandarma Sahil Güvenlik 22 Kamu Personeli Alıyor

Yayımlanan 29 Temmuz ilanı ile Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi 22 kamu personeli alacağını duyurdu. Başvuru şartları neler, kimler başvuruda bulunabilir, detaylarıyla haberimizde...

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:35
Jandarma Sahil Güvenlik 22 Kamu Personeli Alıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Resmi Gazetede 29 Temmuz 2019 tarihinde yayımlanan ilana göre Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığında istihdam edilmek üzere 22 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Alımlar akademik öğretim görevlisi olarak yapılacak olup 29 Ağustos 2019 tarihinde başvurular sona erecektir.

JSGK: Akademi Fakülte Dekanlığına 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, 2914 sayılı Yükseköğretim Personel Kanunu, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 48’inci Maddesindeki genel hükümler ve 30044 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan JSGK Öğretim Elemanlarının Seçim, Atama Yükseltme ve Görevlerine İlişkin Yönetmeliğin ilgili maddeleri doğrultusunda, aşağıda belirtilen anabilim dallarına Öğretim Üyesi Doktor Öğretim Üyesi Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi alınacak.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adaylar; başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçeleri ekinde özgeçmişini, nüfus cüzdan fotokopisini, askerlikle ilişkisi olmadığına dair belge, noter veya kurum onaylı lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık belgeleri, YDS Sonuç Belgesi, adli sicil, 4 adet güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu, JSGA puanlama şablonunun doldurulmuş örneği, 2 Adet fotoğraf, varsa kurum onaylı hizmet döküm belgesi istenmektedir.

Yayın listesi bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dört (4) nüsha dosya hazırlayarak, Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi kadrolarına başvuran adayların; başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçe ile ekinde; özgeçmişi, nüfus cüzdan fotokopisi, askerlikle ilişkisi olmadığına dair belge, Noter veya kurum onaylı lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık belgeleri, YDS Sonuç Belgesi ve ALES Sonuç Belgesi, adli sicil belgesi. 4 adet güvenlik soruşturma ve arşiv araştırması formu, 2 Adet fotoğraf, varsa kurum onaylı hizmet döküm belgesi, bu ilanın yayımlandığı tarihten Bahsegel itibaren 30 (otuz) gün içerisinde JSGA Başkanlığı Akademik Gelişim ve Değerlendirme Şube Müdürlüğüne şahsen veya posta yoluyla başvurmaları gerekiyor.

Başvurularda hazırlanacak formalar ve ayrıntılı bilgi JSGA Başkanlığı resmi web sayfasında bulunmaktadır. Her aday ancak bir kadroya müracaat edebilecektir. Postada meydana gelecek gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin alınmış olması şartı aranmaktadır.

Başvuru Adresi olarak; Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi. Akademik Gelişim Değerlendirme Şube Müdürlüğü. İncek Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı 06805 Beytepe-Çankaya-Ankara.

Jandarma Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı başvuru kılavuzu tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP