DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Jandarma Genel Komutanlığı 2 İle 150 Güvenlik Koruyucusu Alıyor

Jandarma Genel Komutanlığı 2 İle 150 Güvenlik Koruyucusu Alıyor

İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı tarafından yayımlanan ilana göre 2 farklı İle 150 güvenlik koruyucusu alacağını duyurdu. Başvurular farklı tarihlerde olup detayları haberimizde…

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:58
Jandarma Genel Komutanlığı 2 İle 150 Güvenlik Koruyucusu Alıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

JGK 2 farklı İl için 150 güvenlik koruyucu alımına kimler başvuruda bulunabilir. Başvuru tarihleri farklılık gösterdiğinden her ilan için ayrıntılı olarak alım yapılacak İl ve ilçelerin alımlarında başvuru tarih ve detayları aşağıda verilmiştir. İlgili adayların başvuru tarihlerini kaçırmamaları önemle duyurulur.

Siirt Eruh Kaymakamlık Makamından Duyurulur. Eruh İlçesi Onbahis Mülki Sınırları İçerisinde Azalan Güvenlik Korucusu (Gk) Sayılarının Takviye Edilmesi Maksadıyla Toplam 100 Güvenlik köy Korucusu alımı Yapılacaktır.

İstekliler, Eruh İlçe Kaymakamlığı Resmi İnternet Sitesinden, Eruh Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğünden Ya da Eruh İlçe Jandarma Komutanlığından Temin Edecekleri Güvenlik Korucusu Alımı Başvuru Klavuzunda Belirtilen Şartları Taşımaları Halinde 5 Ağustos 2019 Saat: 17.00’a Kadar Eruh İlçe Jandarma Komutanlığına Müracaat Edebileceklerdir.

Şemdinli Kaymakamlığı İlçe Yazı İşleri Müdürlüğü GK Bürosu veya İlçe Jandarma Komutanlığı’na yapılabilir. Başvuru tarihi son olarak 26 Temmuz 2019 olarak açıklanmıştır.

Hakkari Şemdilli İlçesine bağlı Çatalca Köyü-Erdemli Mezrası 7 kişi Çatalca Köyü-Soğuksu Mezrası(3)  Bozyamaç Köyü(12) Öveç Köyü-Harmanlı Mezrası 5 kişi Bağlar Köyü 5 kişi Alan Köyü 6 kişi Boğazköy Köyü 7 kişi olmak üzere toplamında 50 güvenlik koruyucusu alımı yapılıyor.

Adaylarda istenen belgeler; Yetkili makamlardan son bir ay içinde alınmış nüfus hüviyet cüzdanının tasdikli bir örneği ve vukuatlı nüfus kayıt örneği. Diploma veya okuryazar olduğuna dair İl veya İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinden alınmış belge. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden alınır.

Askerlik görevini yapmış olduğuna dair belge.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Şehir Hatları 4 Daimi Personel Alımı

Resmi kuruluştan alınmış Güvenlik Kuruculuğu yapmasına ve silah kullanmasına mani bir sağlık sorunu olmadığını gösterir sağlık kurulu raporu. Devlet Hastanesinden alınır.

6 adet vesikalık fotoğraf. (herhangi bir fotoğrafçıdan çekilebilir.

Sabıka kaydı; İl veya İlçe Adliyelerinden alınır veyahut E-Devlet yoluyla alınır.

Görevlendireceği köyde oturduğuna dair ikametgah ilmühaberi. İlçe Nüfus Müdürlüğü veya Köy Muhtarından alınır.

Yaş düzeltmesi yaptıranlar için yaş düzeltme belgesi.

Herhangi bir siyasi partiye üye olup olmadığını belirten belge.

Hakkari Şemdinli Güvenlik koruyucusu personeli alımı detayı tıklayın.

Siirt Eruh güvenlik koruyucusu personel alımı detayı tıklayın.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP