DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Jandarma Bünyesine 550 Personel Alımı

Jandarma Bünyesine 550 Personel Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı personel alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Jandarma komutanlığı 2021 yılı için 550 muvazzaf ve sözleşmeli subay alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:57
Jandarma Bünyesine 550 Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Jandarma Bünyesine 550 Personel Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı personel alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Jandarma komutanlığı 2021 yılı için 550 muvazzaf ve sözleşmeli subay alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Jandarma komutanlığı personel alımı ilanı son başvuru tarihi 28 Şubat 2021 günü saat 23.59’da sona erecektir.

Başvuru yapmak isteyen kişiler https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris internet adresi Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi üzerinden e-Devlet kapısı vasıtasıyla yapılacaktır.

Resmi ilanın kılavuzu aşağıda

https://www.jandarma.gov.tr/2021-yili-jandarma-genel-komutanligi-muvazzaf-sozlesmeli-subay-temini

jandarma1 5

jandarma2 5

jandarma3 4

ALIM YAPILAN KADROLAR

Jandarma

Personel

İkmal

Maliye

İstihkam

Muhabere

Öğretmen (Beden Eğitimi)

Öğretmen (Rehberlik)

Bakım

Mühendis (Bilgisayar)

Mühendis (İnşaat)

Mühendis (Elektronik)

Mühendis (Kimya)

Mühendis (Makine)

Veteriner

Hukuk alanlarında toplam 550 sözleşmeli subay alımı yapılacak.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Jandarma personel ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Jandarma personel ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Jandarma personel ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Jandarma personel ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Jandarma personel ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Jandarma personel ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Jandarma personel ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Jandarma personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Jandarma personel ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Jandarma personel ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Jandarma personel ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Jandarma personel ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Jandarma personel ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Jandarma personel ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Jandarma personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Jandarma personel ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Jandarma personel ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Jandarma personel ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Jandarma personel ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Jandarma personel ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

FACEBOOK SAYFAMIZ

https://www.facebook.com/kamupersonelialimii

TWİTTER SAYFAMIZ

YOUTUBE KANALIMIZ

https://www.youtube.com/c/KamuPersoneliAlımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP