DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İznik Belediyesi 15 Temizlik İşçisi Alımı

İznik Belediyesi 15 Temizlik İşçisi Alımı

Kamu için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgisinde İznik Belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 15 adet Temizlik İşçisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:56
İznik Belediyesi 15 Temizlik İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İznik Belediyesi 15 Temizlik İşçisi Alımı

Kamu için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgisinde İznik Belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 15 adet Temizlik İşçisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İznik Belediyesi Temizlik İşçisi ilanı son başvuru tarihi 25.05.2021 olarak açıklanmıştır.

İznik Belediyesi Temizlik İşçisi ilanı için başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan İŞKUR linki üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006035046

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

iznik

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1. İznik belediyesi başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. İznik belediyesi ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. İznik belediyesi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. İznik belediyesi yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. İznik belediyesi istihdamı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. İznik belediyesi duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. İznik belediyesi istihdamı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İlginizi Çekebilir:  İSBAK İstanbul Bilişim Ve Akıllı Kent Teknolojileri Personel Alımı

8. İznik belediyesi duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İznik belediyesi resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. İznik belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İznik belediyesi iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. İznik belediyesi bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İznik belediyesi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. İznik belediyesi ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP