DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İzmir ulaşım hizmetleri (İZULAŞ) 15 Revizör alımı yapacak – Revizör ne demek? Revizör Ne iş yapar?

İzmir ulaşım hizmetleri (İZULAŞ) 15 Revizör alımı yapacak – Revizör ne demek? Revizör Ne iş yapar?

2022 Kamu işçi alımı yapılması için yayınlanmış olan duyuru işlemlerinde İzmir belediyesi kuruluşu olan İzmir ulaşım hizmetleri (İZULAŞ) 15 Revizör alımı yapacak. Revizör ne demek? Revizör Ne iş yapar?

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:43
İzmir ulaşım hizmetleri (İZULAŞ) 15 Revizör alımı yapacak – Revizör ne demek? Revizör Ne iş yapar?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmir ulaşım hizmetleri (İZULAŞ) 15 Revizör alımı için iş başvurusu yapmak isteyenlerin iş tecrübesine sahip olmaları gerekiyor.

Revizör nedir?

Demiryollarındaki Revizör vagon revizörü olup vagonların işletilmeleri, bakımları ve tamirlerinin yapılmaları ile vagonların emniyetle seyretmelerini temin ederler.

2022 İzmir ulaşım hizmetleri (İZULAŞ) Revizör alımı başvuru şartları

İzmir iş ilanları için başvurmak isteyenlerin alanında 1 yıllık tecrübeye sahip olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

İzulaş personel alımı için iş başvurusu yapmak isteyenlerin meslek lisesi veya dengi okul mezunu olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, araç gereçlerin genel bakımlarının yapılmasını sağlamalı ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İzmir ulaşım hizmetleri kurumu için çalışmak isteyenlerin tercihen İzmir il sınırları içinde yaşıyor olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Belediye işçi alımı için çalışmak isteyenlerin birim yöneticileri tarafından verilen diğer iş ve işlemleri yürütmesi ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

İzmir belediyesi kamu personel alımı başvuru bilgileri

Son başvuru tarihi 02.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyenlerin aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

[email protected]

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP