DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İzmir Konak Belediyesi 3 Yönetici Asistanı Memur Alımı Yapacak

İzmir Konak Belediyesi 3 Yönetici Asistanı Memur Alımı Yapacak

2021 güncel memur alımı ilanları dahili içinde açıklanmış olan kamu personel alımları bilgilerinde İzmir iş ilanları kapsamında Konak belediyesi yönetici asistanı alınacak. 2021 memur alımı şartları nedir?

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:44
İzmir Konak Belediyesi 3 Yönetici Asistanı Memur Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu 2021 güncel memur alımı başvuru şartları içinde çalışmak isteyenlerin ofis malzemeleri kullanımında deneyimli olmaları gerekiyor.

Başvuru Bilgileri Nedir?

Konak personel alımı son başvuru tarihi 6.10.2021.

Asistan alımı için aşağıda bulunan link üstünden başvuru gerçekleştirilmesi gerekiyor.

www.izenerji.com.tr

Başvuru Şartları Nedir?

Öncelikli olarak bütün adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, seyahat engellerinin bulunmaması ve iletişim konusunda güçlü olmaları gerekiyor.

İzmir memur alımı ilanları ile birlikte görev yapmak isteyenlerin araştırmacı, yenilikçi ve çözüm odaklı olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve raporlama tecrübesine sahip olmaları gerekmekte.

Bütün başvuru sahiplerinin yoğun iş ortamında çalışmaya yatkın, işletim sistemi olarak Microsoft Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi şekilde kullanmasını bilmesi gerek.

Belediye işçi alımı için çalışacak kişilerin risklerin tanımlanması, değerlendirilmesi ve kontrollerinin gerçekleştirilmesini yapabilmeli ayrıca kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

izmir asistan

Kamu işçi alımı için tüm kişilerin süreç akış şemaları, kanun, yönetmelik, yönerge gibi konulara hakim olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve faaliyetler kapsamında yürütülen çalışmaların planlanması ve yürütülmesini sağlamak.

Konak ilçesi için görev yapmak isteyenlerin mevzuatların uygulamaya alınmadan önce gözden geçirilmesini sağlamak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP