DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İzmir İzelman KPSS Şartsız Memuru Alımı Yapacak

İzmir İzelman KPSS Şartsız Memuru Alımı Yapacak

Güncel olarak yayınlanan KPSS'siz memur alımı için iş ilanları bilgilerinde İzmir büyükşehir belediyesi birimlerine daimi büro personeli alımı gerçekleştirilecektir.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:48
İzmir İzelman KPSS Şartsız Memuru Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS’siz memur alımı için çalışmak isteyen adayların tercihen bir yıl süre ile işleri ile ilgili deneyim sahibi olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve lise mezunu olmaları şartı bulunmakta.

İZELMAN MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

•    İzmir belediyesi memur alımı son başvuru tarihi 2.11.2021 olarak açıklandı.

•    Başvuru işlemleri yapmak isteyen adayların aşağıda bulunan mail adresine başvurdukları kadroyu belirterek özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

•    [email protected]

•    Telefon Bilgisi: 0 232 454 64 45

İZMİR BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.    İzelman KPSS Şartsız Büro Memuru Alımı için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

2.    KPSS’siz memur alımı için yayınlanmış olan iş ilanları bilgisinde duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

3.    İzelman kuruluşu birimlerine daimi büro personeli Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

4.    KPSS Şartsız memur alımı için başvuru yapmak isteyen vatandaşların bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5.    Kamu memur alımı için iş başvurusu yapacak olan adayların tercihen bir yıl süre ile mesleği ile ilgili olarak deneyim sahibi olmaları ve resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP