DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İzmir Belediyesi KPSS’siz Kamu Personel Alımı 2022

İzmir Belediyesi KPSS’siz Kamu Personel Alımı 2022

Kamu Personel Alımı 2022 KPSS'siz alımlar kapsamında yayını gerçekleştirilmiş bulunan iş ilanlarında, İzmir büyükşehir belediyesi Kurumu İZELMAN bünyesine büro personeli alıncak.

ABONE OL
22 Şubat 2022 15:02
İzmir Belediyesi KPSS’siz Kamu Personel Alımı 2022
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Personel Alımı 2022 İlanları

Kamu personel alımı 2022 ilanları genelinde açıklanmış duyurular ile birlikte İzmir büyükşehir belediyesi kuruluşu olan İZELMAN birimleri içerisinde istihdam edilmek üzere KPSS’siz ve sınavsız olarak en az ön lisans mezunları arasından büro görevlisi alımı yapılacak.

Kamu Personel Alımı 2022 Başvuru Şartları Nelerdir?

Kamu personel alımı 2022 için iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin ofis programlarını ve araçlarını ileri derecede kullanma yeteneğine sahip olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve raporlama konularında gerekli deneyime sahip olmaları gerekiyor.

Belediye personel alımı için tüm başvuru sahiplerinin planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip olmaları ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilir olması görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Güncel personel alımları için görev almak isteyen vatandaşların esnek çalışma saatlerine uyumlu çalışmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek olması gerekiyor.

Bütün başvuru gerçekleştirecek olan adayların hızlı problem analiz etme ve çözme yeteneğine sahip olması, analitik düşünen, çözüm odaklı olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İzelman işçi alımı kapsamında yayını yapılan alımlar için başvuracak kişilerin dış görünümüne özen göstermesi, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması ve gerektiğinde kurum içindeki diğer birimler ile koordineli çalışması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

İzmir iş ilanları geneli içinde çalışmak isteyenlerin yenilikçi, iletişim yönlerinin güçlü olması, işletim sistemi olarak Microsoft Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması gerekiyor.

Tüm adayların mesleki çalışmaları güncel olarak takip etme yeteneği olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, seyahat engeli bulunmaması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Personel Alımı İlanları Başvuru Bilgileri Nedir?

İzmir büyükşehir belediyesi personel alımları için son başvuru tarihi 25 Şubat 2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu için aşağıda yazılı bulunan mail adresine özgeçmişlerin yollanması gerekiyor.

[email protected]

 

Kamu Personel Alımı 2022 ilan

Kamu Personel Alımı 2022

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP