DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İzmir Belediye Başkanlığı En Az İlkokul 71 Daimi İşçi Alıyor

İzmir Belediye Başkanlığı En Az İlkokul 71 Daimi İşçi Alıyor

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilana göre ilkokul, ortaokul,  lise,  Önlisans ve lisans mezunlarının başvuruda bulunabileceği 71 daimi işçi alımı yapmaktadır. İzmir Bornova Belediye Başkanlığı uhdesinde istihdam edilecek personel alım detaylarıyla haberimizin devamında…

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:46
İzmir Belediye Başkanlığı En Az İlkokul 71 Daimi İşçi Alıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmir Bornova Belediye Başkanlığı 4 branşta toplamda 34 daimi işçi alımı yayımladı. Belediye personel alımları kamu dışı ilan ile Belediye Başkanlığı personel daire başkanlığı personel temin şubesi firması üzerinden alımların gerçekleştirileceği duyuruldu. İstihdam edilecek daimi işçi personel alımlarının başvuru şartları ve detayları aşağıda verilmiştir.

İZMİR BORNOVA BELEDİYESİ DAİMİ İŞÇİ ALIMI

İşçi alımları alım şartları ve unvanları neler; 4 işçi acil tıp teknisyeni olarak istihdam edilecekken 30 tane isçi ise inşaat, oto tamir ve su tesisatı işlerinde çalıştırılmak üzere alım yapılacak.

Yayımlanan ilanda başvuru şartları da belli oldu. İki kadroya da başvurmak için en az lise mezunu olunması gerekirken 30 tane isçi ise inşaat, oto tamir ve su tesisatı işlerinde görevlendirilecek personellerde (D veya E ) sınıfı ehliyet şartı aranmakta olup lise üstü işçi adayları tercih sebebi olacaktır. Acil tıp teknisyeni alımında ise (B) sınıfı ehliyetin bulunması şartı aranmaktadır.

Başvuruların 7 Ekim 2019 tarihinde başlayacağı alımda başvuru yapmak isteyen adaylar Ergene Mahallesi 2 Sokak B Blok No:7/107 Kat:2 Bornova/İzmir açık adresinden müracaat edebileceklerdir. 14 Ekim 2019 tarihinde ise başvurulardan uygun görülenler görüşmeye davet edileceği duyurulmuştur.
Bornova Belediyesi 34 daimi işçi alım ilanı tıklayın.

İZELMAN 35 DAİMİ ŞOFÖR ALIMI

İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı şirket olan İzelman da güncel alım duyurusu yayımlanmıştır. İlana göre alım duyurusunda (İZELMAN)  bünyesinde 35 daimi şoför alınacaktır. Peki şoför alımında başvuru şartları neler.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

En az ilkokul mezun adaylar arasından alınacak şoför alımında yaş şartı da bulunmaktadır. En fazla 40 yaşındaki personellerin istihdam edileceği ilanda tercihen en az 1 yıl otobüs, kamyon ya da çekici kullanmış olma şartı aranmaktadır. İkamet şartı da bulunan ilanda ikameti İzmir il sınırlarında olan ve diğer şartları sağlayan adaylar başvuruda bulunacaklardır.

Alım şartlarından bir diğeri ise ehliyet ve sürücü belgesi şartıdır. İlana göre 01 Ocak 2016 tarihinden önce alınmış (D) sınıfı sürücü belgesi ile (E) sınıfı ehliyet şartı aranıyor.

İZELMAN daimi işçi alım duyurusu detayı için tıklayın.

İNŞAAT TEKNİKERİ İLE JEOLOJİ MÜHENDİSİ ALIMI

İzmir Belediyesi aynı zamanda 1’er tane de inşaat teknikeri ile jeoloji mühendisi alımı yapacağını ilan etmiştir. Başvurularının 5 Ekim 2019 tarihinde başlayacağı inşaat teknikeri alım ilanına başvurmak isteyen aday en az önlisans bölümünden mezun olması gerekir. İnşaat teknikerliği bölümünden mezun olması gereken adayın aynı zamanda da 5 yıl deneyimli olması gerekiyor.

Bir diğer alım kadrosu ise jeoloji mühendisidir. Yayımlanan duyuruda İzmir Çeşme Belediyesine ait ÇEŞTUR şirketi jeoloji mühendisi alımı yapacağını duyurmuştur. 
Alınacak jeoloji mühendisinin başvuruları 4 Ekim 2019 başlamış bulunmaktadır. Son başvuru tarihi ise 07 Ekim 2019 olarak ilan edilmiştir.

İnşaat teknikeri alım ilanı tıklayınız. Jeoloji mühendisi alımı ilanı tıklayın.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP