DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İZENERJİ Kurumu KPSS'siz Bilgisayar Teknikeri Alımı

İZENERJİ Kurumu KPSS'siz Bilgisayar Teknikeri Alımı

KPSS şartsız kamu personeli alımı yapılacak. Yayınlanan resmi iş ilanları bilgilerinde İzmir Büyükşehir belediyesi yan kurumu olan İZENERJİ kurumu kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet Bilgisayar Teknikeri alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:49
İZENERJİ Kurumu KPSS'siz Bilgisayar Teknikeri Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İZENERJİ Kurumu KPSS’siz Bilgisayar Teknikeri Alımı

KPSS şartsız kamu personeli alımı yapılacak. Yayınlanan resmi iş ilanları bilgilerinde İzmir Büyükşehir belediyesi yan kurumu olan İZENERJİ kurumu kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet Bilgisayar Teknikeri alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzmir İzenerji kuruluşu Bilgisayar Teknikeri ilanı son başvuru tarihi 28.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işlemi yapmak isteyen bütün vatandaşlarımızın aşağıda yazılı olan site üzerinden CV yani özgeçmiş oluşturmaları gerekiyor.

www.izenerji.com.tr

Kurum Adresi: İsmet kaptan mahallesi Hürriyet bulvarı Münir birsel plaza B blok no: 18

Kurum Telefonu: 0 232 411 77 00

Resmi ilan belgesi aşağıdadır.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

izenerji bilgisayar

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – İzenerji KPSS’siz Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – İzenerji KPSS’siz Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – İzenerji KPSS’siz Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – İzenerji KPSS’siz Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – İzenerji KPSS’siz Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – İzenerji KPSS’siz Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – İzenerji KPSS’siz Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – İzenerji KPSS’siz Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – İzenerji KPSS’siz Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İzenerji KPSS’siz Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İzenerji KPSS’siz Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İzenerji KPSS’siz Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İzenerji KPSS’siz Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İzenerji KPSS’siz Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. İzenerji KPSS’siz Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP