DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İzelman Kurumuna Otopark Görevlisi Alımı

İzelman Kurumuna Otopark Görevlisi Alımı

Otopark Görevlisi alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda İzmir İzelman kurumu kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Otopark Görevlisi alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:45
İzelman Kurumuna Otopark Görevlisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzelman Kurumuna Otopark Görevlisi Alımı

Otopark Görevlisi alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda İzmir İzelman kurmu kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Otopark Görevlisi alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzmir İzelman Otopark Görevlisi alımı ilanı son başvuru tarihi 25.1.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün bay ve bayan adayların [email protected] mail adresine fotoğraflı bir sayfalık özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

izelman otopark

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Otopark Görevlisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Otopark Görevlisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Otopark Görevlisi ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Otopark Görevlisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Otopark Görevlisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Otopark Görevlisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Otopark Görevlisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Otopark Görevlisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

9 – Otopark Görevlisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Otopark Görevlisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Otopark Görevlisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Otopark Görevlisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Otopark Görevlisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Otopark Görevlisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Otopark Görevlisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Otopark Görevlisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP