DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İzelman Kurumuna Anaokulu Öğretmeni Alımı Yapılacak

İzelman Kurumuna Anaokulu Öğretmeni Alımı Yapılacak

Anaokulu Öğretmeni Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İzmir büyükşehir belediyesine bağlı olan İzelman kurumuna Anaokulu öğretmeni alımı yapılması gerekiyor.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:49
İzelman Kurumuna Anaokulu Öğretmeni Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzelman Kurumuna Anaokulu Öğretmeni Alımı Yapılacak

Anaokulu Öğretmeni Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İzmir büyükşehir belediyesine bağlı olan İzelman kurumuna Anaokulu öğretmeni alımı yapılması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Anaokulu Öğretmeni Alımı ilanı son başvuru tarihi 04.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün bay ve bayan adayların [email protected] mail adresine fotoğraflı bir sayfalık özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

anaokulu

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İzelman Anaokulu Öğretmeni ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – İzelman Anaokulu Öğretmeni ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – İzelman Anaokulu Öğretmeni ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – İzelman Anaokulu Öğretmeni ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – İzelman Anaokulu Öğretmeni ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – İzelman Anaokulu Öğretmeni ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – İzelman Anaokulu Öğretmeni ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

9 – İzelman Anaokulu Öğretmeni ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – İzelman Anaokulu Öğretmeni ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İzelman Anaokulu Öğretmeni ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İzelman Anaokulu Öğretmeni ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İzelman Anaokulu Öğretmeni ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İzelman Anaokulu Öğretmeni ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İzelman Anaokulu Öğretmeni ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İzelman Anaokulu Öğretmeni ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP