DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İzelman Kurumu Ziraat Mühendisi Alımı

İzelman Kurumu Ziraat Mühendisi Alımı

Kamu Kurumuna Ziraat Mühendisi alımı iş ilanları yayınlanmıştır. İlan bilgileri içerisinde İzmir Büyükşehir Belediyesi İzelman kuruluşu birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 Ziraat Mühendisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:58
İzelman Kurumu Ziraat Mühendisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzelman Kurumu Ziraat Mühendisi Alımı

Kamu Kurumuna Ziraat Mühendisi alımı iş ilanları yayınlanmıştır. İlan bilgileri içerisinde İzmir Büyükşehir Belediyesi İzelman kuruluşu birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 Ziraat Mühendisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzelman Ziraat Mühendisi ilanı son başvuru tarihi 26.05.2021 olarak bildirildi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzelman Ziraat Mühendisi için başvuru yapacak kişilerin belediye başkanlığının mail adresine başvuru yapmaları gerekiyor.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

izelman ziraat

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. İzmir İzelman Ziraat mühendisi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. İzmir İzelman Ziraat mühendisi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. İzmir İzelman Ziraat mühendisi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. İzmir İzelman Ziraat mühendisi yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. İzmir İzelman Ziraat mühendisi ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. İzmir İzelman Ziraat mühendisi duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İstatistik Kurumu 2022 Personel Alımı

7. İzmir İzelman Ziraat mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. İzmir İzelman Ziraat mühendisi duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İzmir İzelman Ziraat mühendisi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. İzmir İzelman Ziraat mühendisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İzmir İzelman Ziraat mühendisi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. İzmir İzelman Ziraat mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İzmir İzelman Ziraat mühendisi resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. İzmir İzelman Ziraat mühendisi ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP