DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İzelman KPSS Şartsız Malzeme Mühendisi Alımı

İzelman KPSS Şartsız Malzeme Mühendisi Alımı

Malzeme mühendisi alımı yapılması amacı ile açıklanmış olan duyurularda, İzmir belediyesi kuruluşu olan izelman bünyesine KPSS şartsız mühendis alımı yapılacak.

ABONE OL
21 Nisan 2022 16:24
İzelman KPSS Şartsız Malzeme Mühendisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Malzeme Mühendisi Alımı İzelman Personel Duyurusu

Malzeme mühendisi alımı gerçekleştirilmesi amacı ile yayınlanmış duyurularda, İzmir belediyesi başkanlığına bağlı olan olan izelman bünyesine KPSS şartsız mühendis alımı yapılacak.

Malzeme Mühendisi Alımı İzelman Başvuru Şartları

 

İzelman mühendis alımı için başvuru yapacak kişilerin analitiklerini tasarlamak ve ihtiyaçlar doğrultusunda raporları geliştirip, analiz etmek ve Microsoft Office programları Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

İzmir belediyesi personel alımı için görev yapmak isteyenlerin performans yönetimi sürecini yürütmek ve gerekli raporlamaları yapması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve strateji geliştirilmesi ve belirlenmesi konusundaki çalışmalara destek olması gerekiyor.

Kamu personeli alımı için çalışmak isteyenlerin kamu mevzuatlarına ve belediyelerle ilgili kanun ve mevzuatlara hakim olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşıması gerekiyor.

Belediye personel alımı için başvuru gerçekleştireceklerin görevini devamlı yapmasını aksatacak vücut veya akıl hastalığı ile ilgili herhangi bir engeli bulunmaması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve makinelerin çalıştırılması ve makineler çalışırken kontrollerinin dikkatli bir şekilde yapılmasını sağlaması gerekiyor.

Devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

 

İzelman KPSS Şartsız Malzeme Mühendisi Alımı

İzelman KPSS Şartsız Malzeme Mühendisi Alımı

 

Malzeme Mühendisi Alımı İzelman Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 27.04.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Batman Belediyesi Otobüs Şoförü Alımı

[email protected]

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP