DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İZELMAN İş İlanları

İZELMAN İş İlanları

İzelman iş ilanları yayınlandı. İş ilan bilgileri dahilinde İzmir büyükşehir belediyesi İZELMAN Kuruluşu içinde görevlendirilmek üzere 1 adet şehir plancısı alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:10
İZELMAN İş İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İZELMAN İş İlanları

İzmir büyükşehir kuruluşu olan İZELMAN kurumu üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak şartı ile askerlik görevini tamamlamış adaylar içinden KPSS şartsız olarak şehir plancısı personeli alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İZELMAN Kuruluşu 1 şehir plancısı alımı ilanı son başvuru tarihi 16.06.2021 olarak bildirilmiştir.

İZELMAN Kuruluşu 1 şehir plancısı alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmiş yollayarak başvuru yapmanız gerekiyor.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

sehir plan

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. 1 adet şehir plancı KPSS’siz yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. 1 adet şehir plancı KPSS’siz ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. 1 adet şehir plancı KPSS’siz yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 1 adet şehir plancı KPSS’siz duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. 1 adet şehir plancı KPSS’siz ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 1 adet şehir plancı KPSS’siz yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Şehir Hatları 4 Daimi Personel Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP