DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İzelman Bünyesine İnşaat Mühendisi Alımı Yapılacak

İzelman Bünyesine İnşaat Mühendisi Alımı Yapılacak

İnşaat Mühendisi Alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı resmi iş ilanı duyurusunda İzmir İzelman kurumuna daimi olarak 1 adet İnşaat Mühendisi alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:58
İzelman Bünyesine İnşaat Mühendisi Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzelman Bünyesine İnşaat Mühendisi Alımı Yapılacak

İnşaat Mühendisi Alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı resmi iş ilanı duyurusunda İzmir İzelman kurumuna daimi olarak 1 adet İnşaat Mühendisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzmir İzelman İnşaat Mühendisi alımı ilanı son başvuru tarihi 04.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bay ve bayan adayların [email protected] mail adresine fotoğraflı bir sayfalık özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

insaat 2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İzelman İnşaat ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – İzelman İnşaat ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – İzelman İnşaat ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – İzelman İnşaat ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – İzelman İnşaat ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – İzelman İnşaat ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – İzelman İnşaat ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

8 – İzelman İnşaat ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – İzelman İnşaat ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İzelman İnşaat ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İzelman İnşaat ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İzelman İnşaat ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İzelman İnşaat ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İzelman İnşaat ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. İzelman İnşaat ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

FACEBOOK SAYFAMIZ

https://www.facebook.com/kamupersonelialimii

TWİTTER SAYFAMIZ

YOUTUBE KANALIMIZ

https://www.youtube.com/c/KamuPersoneliAlımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP