DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İZDOĞA Su Tesisatçısı Alımı

İZDOĞA Su Tesisatçısı Alımı

İZDOĞA kurumu personel alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan işçi alımı ilanında İzmir Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olan İZDOĞA bünyesinde kadrolu olrak görevlendirilmek üzere 1 adet Su Tesisatçısı alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:28
İZDOĞA Su Tesisatçısı Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İZDOĞA Su Tesisatçısı Alımı

İZOĞA kurumu personel alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan işçi alımı ilanında İzmir Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olan İZDOĞA bünyesinde kadrolu olrak görevlendirilmek üzere 1 adet Su Tesisatçısı alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İZDOĞA Su Tesisatçısı alımı ilanı son başvuru tarihi 21.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen adaylar www.izdoga.com.tr/tr/CVBankasi/15 sitesi üzerinden özgeçmiş doldurarak başvuru yapmak zorundalar.

izdoga

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İZDOĞA Su Tesisatçısı alımı için ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İZDOĞA Su Tesisatçısı alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İZDOĞA Su Tesisatçısı alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İZDOĞA Su Tesisatçısı alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İZDOĞA Su Tesisatçısı alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İZDOĞA Su Tesisatçısı alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. İZDOĞA Su Tesisatçısı alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İZDOĞA Su Tesisatçısı alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 – İZDOĞA Su Tesisatçısı alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 – İZDOĞA Su Tesisatçısı alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – İZDOĞA Su Tesisatçısı alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – İZDOĞA Su Tesisatçısı alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – İZDOĞA Su Tesisatçısı alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP