DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İzdoğa Kurumuna KPSS'siz Kepçe Operatörü Alımı

İzdoğa Kurumuna KPSS'siz Kepçe Operatörü Alımı

Kadrolu Şoför alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda İzmir İzdoğa kurmu kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Kadrolu Kepçe Operatörü yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:46
İzdoğa Kurumuna KPSS'siz Kepçe Operatörü Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzdoğa Kurumuna KPSS’siz Kepçe Operatörü Alımı

Kadrolu Şoför alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda İzmir İzdoğa kurmu kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Kadrolu Kepçe Operatörü yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzmir İzdoğa 1 adet Kadrolu Kepçe Operatörü alımı ilanı son başvuru tarihi 27.1.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen adaylar www.izdoga.com.tr/tr/CVBankasi/15 sitesi üzerinden özgeçmiş doldurarak başvuru işlemini yapmak zorundalar.

izdoga kepce

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – KPSS’siz Kepçe Operatörü ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – KPSS’siz Kepçe Operatörü ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – KPSS’siz Kepçe Operatörü ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – KPSS’siz Kepçe Operatörü ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – KPSS’siz Kepçe Operatörü ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – KPSS’siz Kepçe Operatörü ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – KPSS’siz Kepçe Operatörü ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – KPSS’siz Kepçe Operatörü ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İstatistik Kurumu 2022 Personel Alımı

9 – KPSS’siz Kepçe Operatörü ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – KPSS’siz Kepçe Operatörü ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. KPSS’siz Kepçe Operatörü ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. KPSS’siz Kepçe Operatörü ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. KPSS’siz Kepçe Operatörü ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. KPSS’siz Kepçe Operatörü ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. KPSS’siz Kepçe Operatörü ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. KPSS’siz Kepçe Operatörü ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP