DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İzdoğa kurumuna 5525 TL maaş ile KPSS şartsız memur alımı

İzdoğa kurumuna 5525 TL maaş ile KPSS şartsız memur alımı

KPSS şartsız memur alımı için yayınlanmış olan resmi iş ilanları bilgisinde İzmir belediyesi kurumu olan izdoğa kurumuna büro personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:35
İzdoğa kurumuna 5525 TL maaş ile KPSS şartsız memur alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzdoğa kurumuna KPSS şartsız memur alımı için iş başvurusu yapmak isteyen adayların en az lise mezunu olmaları şartı bulunmakta.

İzdoğa KPSS şartsız memur alımı başvuru şartları

İzdoğa iş ilanları için çalışmak isteyenlerin dinamik bir şekilde ekip çalışmasına uygun olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve analitik düşünen, çözüm odaklı olmaları gerekiyor.

İzmir belediyesi memur alımı için görev almak isteyenlerin kurum içindeki diğer birimler ile koordineli çalışması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve danışmanlık faaliyeti çerçevesinde risk değerlendirme çalışmalarının yapılması gerekiyor.

Kamu personeli alımı için başvuru yapacak olan kişilerin ortaya çıkan bulguların aksiyonlarının takibinin ve kontrolünün sağlanması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve gerçekleştirilen faaliyetler kapsamında yürütülen çalışmaların planlanması ve yürütülmesi gerekiyor.

Kamu kurumu için görev almak isteyenlerin alanı ile ilgili olan teknolojileri etkin bir şekilde kullanabilmeli, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve mevcut ve karşılaşılması beklenen risklerin tanımlanması gerekiyor.

İş başvurusu yapacak olan bütün vatandaşların mesleki çalışmaları güncel olarak takip etme yeteneği olması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve yenilikçi, iletişim yönlerinin güçlü olması gerekiyor.

İzdoğa personel alımı başvuru bilgileri

Başvurular 2.02.2022 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru aşağıda yazılı olan kurum internet adresine online başvuru yapılacaktır.

https://www.izmir.bel.tr/tr/InsanKaynaklari/259

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP