DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İzdoğa Kurumu Elektrik Elektronik Teknisyeni Alımı Yapacak

İzdoğa Kurumu Elektrik Elektronik Teknisyeni Alımı Yapacak

Elektrik Elektronik Teknisyeni alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda İzmir Belediyesine bağlı olan İZDOĞA kurumu kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 4 adet Elektrik Elektronik Teknisyeni alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:58
İzdoğa Kurumu Elektrik Elektronik Teknisyeni Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzdoğa Kurumu Elektrik Elektronik Teknisyeni Alımı Yapacak

Elektrik Elektronik Teknisyeni alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda İzmir Belediyesine bağlı olan İZDOĞA kurumu kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 4 adet Elektrik Elektronik Teknisyeni alımı yapacak

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzdoğa Kurumu Elektrik Elektronik Teknisyeni alımı ilanı son başvuru tarihi 3.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen adaylar www.izdoga.com.tr/tr/CVBankasi/15 sitesi üzerinden özgeçmiş doldurarak başvuru işlemini yapmak zorundalar.

izdoga elektrik 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Elektrik Elektronik Teknisyeni ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Elektrik Elektronik Teknisyeni ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Elektrik Elektronik Teknisyeni ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Elektrik Elektronik Teknisyeni ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Elektrik Elektronik Teknisyeni ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Elektrik Elektronik Teknisyeni ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Elektrik Elektronik Teknisyeni ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

8 – Elektrik Elektronik Teknisyeni ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Elektrik Elektronik Teknisyeni ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Elektrik Elektronik Teknisyeni ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Elektrik Elektronik Teknisyeni ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Elektrik Elektronik Teknisyeni ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Elektrik Elektronik Teknisyeni ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Elektrik Elektronik Teknisyeni ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Elektrik Elektronik Teknisyeni ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP