DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İvrindi Sosyal Yardımlaşma Vakfı Temizlik Personeli Alımı

İvrindi Sosyal Yardımlaşma Vakfı Temizlik Personeli Alımı

SYDV kurumuna kamu personeli alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgisinde Balıkesir İvrindi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfına Temizlik alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:02
İvrindi Sosyal Yardımlaşma Vakfı Temizlik Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İvrindi Sosyal Yardımlaşma Vakfı Temizlik Personeli Alımı

SYDV kurumuna kamu personeli alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgisinde Balıkesir İvrindi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfına 2 adet Temizlik Personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İvrindi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı ilanı son başvuru tarihi 15.3.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

İrtibat Kişisi: Niyazi MAHİR

Telefon bilgisi. 0 266 456 31 55

balikesir temizlik

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İvrindi temizlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – İvrindi temizlik ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – İvrindi temizlik ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – İvrindi temizlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – İvrindi temizlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – İvrindi temizlik ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – İvrindi temizlik ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – İvrindi temizlik ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – İvrindi temizlik ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İvrindi temizlik ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İvrindi temizlik ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İvrindi temizlik ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İvrindi temizlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İvrindi temizlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. İvrindi temizlik ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP