DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İTKİP Şoför Memur ve Hizmetli Alımı

İTKİP Şoför Memur ve Hizmetli Alımı

Personel alımları için resmi ilan yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgileri dahilinde İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği kendi bünyesinden istihdam edilmek üzere memur alımı, şoför alımı ve hizmetli alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:59
İTKİP Şoför Memur ve Hizmetli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İTKİP Şoför Memur ve Hizmetli Alımı

İTKİP kurumunun yayınlamış olduğu ilanlara başvurmak isteyen kişilerin bütün şartları taşıması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri 13 adet personel alımı ilan son başvuru tarihi 30.6.2021 olarak açıklandı.

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri 13 adet personel alımı ilanına başvuru yapmak için aşağıda yazılı olan kurum adresine şahsen başvuru işlem yapılması gerekiyor.

Dış Ticaret Kompleksi B Blok Kat:3 Çobançeşme Mevkii, Sanayi Caddesi Yenibosna Bahçelievler /

itkib1 1

itkib2 1

itkib3

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon Personel yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP