DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İTKİP Memur Alımı İş İlanları

İTKİP Memur Alımı İş İlanları

Personel alımları için resmi ilan yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgileri dahilinde İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği kendi bünyesinden istihdam edilmek üzere 5 adet memur alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:07
İTKİP Memur Alımı İş İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İTKİP Memur Alımı İş İlanları

Personel alımları için resmi ilan yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgileri dahilinde İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği kendi bünyesinden istihdam edilmek üzere 5 adet memur alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri 5 adet memur alımı ilan son başvuru tarihi 30.6.2021 olarak açıklandı.

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri 5 adet memur alımı ilanına başvuru yapmak için aşağıda yazılı olan kurum adresine şahsen başvuru işlem yapılması gerekiyor.

Dış Ticaret Kompleksi B Blok Kat:3 Çobançeşme Mevkii, Sanayi Caddesi Yenibosna Bahçelievler

itkib1

itkib2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. İTKİP Memur Alımı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. İTKİP Memur Alımı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. İTKİP Memur Alımı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. İTKİP Memur Alımı yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. İTKİP Memur Alımı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. İTKİP Memur Alımı duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. İTKİP Memur Alımı Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. İTKİP Memur Alımı duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İTKİP Memur Alımı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. İTKİP Memur Alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İTKİP Memur Alımı Personel yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. İTKİP Memur Alımı ilanı için başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İTKİP Memur Alımı resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. İTKİP Memur Alımı ilan edilen resmi ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP