DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İTKİP Kamu Personeli Alımı Şoför Alımı İş İlanları

İTKİP Kamu Personeli Alımı Şoför Alımı İş İlanları

Personel alımları için resmi ilan yayınlandı. Yayınlanan İstanbul iş ilanları bilgileri dahilinde İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği kendi bünyesinden istihdam edilmek üzere 1 adet Şoför alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:17
İTKİP Kamu Personeli Alımı Şoför Alımı İş İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İTKİP Şoför Alımı İş İlanları

BAŞVURU BİLGİLERİ

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri 1 adet Şoför alımı ilan son başvuru tarihi 30.6.2021 olarak açıklandı.

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri 1 adet Şoför alımı ilanına başvuru yapmak için aşağıda yazılı olan kurum adresine şahsen başvuru işlem yapılması gerekiyor.

Dış Ticaret Kompleksi B Blok Kat:3 Çobançeşme Mevkii, Sanayi Caddesi Yenibosna Bahçelievler

itkib3 1

itkib1 3

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

İTKİP Şoför Alımı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

İTKİP Şoför Alımı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

İTKİP Şoför Alımı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

İTKİP Şoför Alımı yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

İTKİP Şoför Alımı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

İTKİP Şoför Alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

İTKİP Şoför Alımı Personel yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP