DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İTKİB 8 Kamu Personeli Alımı! İlan Kılavuzu Yayınlandı

İTKİB 8 Kamu Personeli Alımı! İlan Kılavuzu Yayınlandı

Yayınlanan ilan kılavuzuna göre İTK İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliğinde istihdam edilmek üzere 3 idare memur alımı ve 5 uzman yardımcısı alımı yapılacak. Alımlar Sözlü sınavla yapılacak olup ilan kılavuzu ve detaylar haberimizde…

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:00
İTKİB 8 Kamu Personeli Alımı! İlan Kılavuzu Yayınlandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İlan kılavuzu çerçevesinde İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğinde istihdam edilmek üzer 3 idari memur alımı ve 5 uzman yardımcısı alımı toplamda 8 memur alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

Adaylardan İstenen Belgeler Neler; Genel Sekreterliğimiz web sitesinden temin edilecek iş talep formu. T.C. Kimlik numarası yazılı beyanı Nüfus Cüzdan fotokopisi üzerine “doğruluğunu beyan ederim” ibaresinin yazılarak imzalanması. 2 adet vesikalık fotoğraf. Öğrenim Diploması veya mezuniyet belgesinin fotokopisi yurt dışındaki üniversitelerden mezun olan adaylar için denklik belgesi ile birlikte. KPSS Sonuç belgesi. Yabancı Dil sınavından asgari puanı aldığını gösterir belge ve Özgeçmiş (CV) olması gerekiyor.

Başvuru şartları neler; Askerlik görevini yapmış veya erteletmiş veya bu görevden muaf olmak. 18 yaşını bitirmiş olmak. Dört yıllık eğitim veren üniversitelerin Tablo 1’de belirtilen bölümlerinden ya da bu bölümlere denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından onaylanmış yabancı üniversitelerden mezun olmak. 01 Ocak 2020 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak 01 Ocak 1985 tarihinden sonra doğmuş olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmayan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Adayların öğrenim durumu; 4 yıllık eğitim veren Siyasal bilgiler, hukuk, iktisadi ve idari bilimler, iktisat, işletme, iletişim ve mühendislik fakültelerinin tekstil, endüstri ve deri mühendisliği bölümleri ile diğer dört yıllık eğitim veren üniversite ve fakültelerin kamu yönetimi, uluslararası ticaret, matematik, istatistik ekonometri ve tasarım bölümlerinden veya yüksekokullarından ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından onaylanmış yabancı fakülte veya yüksekokullardan mezun veya dört yıllık fakülte veya yüksekokul mezunu olmak kaydıyla yukarıda belirtilen alanlardan en az birinde yüksek lisans derecesi olması gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İstatistik Kurumu 2022 Personel Alımı

Başvurular nasıl yapılacak, 4’üncü maddede belirtilen belgeler ile, İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’ne en geç 2 Mart 2020 saat 17.00’a kadar şahsen ya da posta yoluyla yapılacaktır. Son başvuru tarihinden sonra gelen başvurular dikkate alınmayacak olup başvuru tarihini kaçırmamanız gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP