DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İSTON Kurumu Büro Personeli Alımı

İSTON Kurumu Büro Personeli Alımı

Büro personeli alımı yapmak için resmi iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda İSTON İstanbul Beton Fabrikaları kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet büro personeli alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:59
İSTON Kurumu Büro Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İSTON Kurumu Büro Personeli Alımı

Büro personeli alımı yapmak için resmi iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda İSTON İstanbul Beton Fabrikaları kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet büro personeli alımı yapcak.

BAŞVURU BİİLGİLERİ

İSTON ilanı son başvuru tarihi 5.3.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/IlanDetail/ShowIlanDetails?ilanID=5

Resmi ilanın belgesi aşağıdadır.

buropersonel

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İstanbul Beton ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – İstanbul Beton ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – İstanbul Beton ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – İstanbul Beton ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – İstanbul Beton ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – İstanbul Beton ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – İstanbul Beton ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – İstanbul Beton ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – İstanbul Beton ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İstanbul Beton ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İstanbul Beton ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İstanbul Beton ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İstanbul Beton ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İstanbul Beton ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. İstanbul Beton ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

FACEBOOK SAYFAMIZ

https://www.facebook.com/kamupersonelialimii

TWİTTER SAYFAMIZ

YOUTUBE KANALIMIZ

https://www.youtube.com/c/KamuPersoneliAlımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP