DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul Üniversitesi Perfüzyonist Alımı

Perfüzyonist Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İstanbul Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerinde istihdam edilmek üzere 2 adet sözleşmeli Perfüzyonist alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İstanbul Üniversitesi Perfüzyonist Alımı son başvuru tarihi 20.1.2021 tarihi olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin https://pbys.istanbul.edu.tr/basvuru internet adresi üzerinden online olarak başvuru yapmaları gerekiyor.

Posta ile yada şahsen yapılanmüracaatlar kabul edilmeyecektir.

Lisans için 2020KPSS-P3; Önlisans için 2020KPSS-P93 ve Lise için 2020KPSS-P94 puan türüesas alınacaktır.

Koronavirüs nedeniyle İstanbul ili sınırları içinde ikamet edenkişiler başvuru yapabileceklerdir.

Başvuru kılavuzuna aşağıda bulunan link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?kod=5dc884d1-1f69-441a-9b47-22adfc9a7806

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

istanbul2

istanbul1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İstanbul Üniversitesi Perfüzyonist ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – İstanbul Üniversitesi Perfüzyonist ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – İstanbul Üniversitesi Perfüzyonist ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – İstanbul Üniversitesi Perfüzyonist ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – İstanbul Üniversitesi Perfüzyonist ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – İstanbul Üniversitesi Perfüzyonist ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

7 – İstanbul Üniversitesi Perfüzyonist ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – İstanbul Üniversitesi Perfüzyonist ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – İstanbul Üniversitesi Perfüzyonist ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – İstanbul Üniversitesi Perfüzyonist ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İstanbul Üniversitesi Perfüzyonist ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İstanbul Üniversitesi Perfüzyonist ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İstanbul Üniversitesi Perfüzyonist ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İstanbul Üniversitesi Perfüzyonist ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İstanbul Üniversitesi Perfüzyonist ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İstanbul Üniversitesi Perfüzyonist ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. İstanbul Üniversitesi Perfüzyonist ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

8. İstanbul Üniversitesi Perfüzyonist ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. İstanbul Üniversitesi Perfüzyonist ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. İstanbul Üniversitesi Perfüzyonist ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. İstanbul Üniversitesi Perfüzyonist ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP