DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul personel yönetim kurumu (İSPER) büro elemanı alımı

İstanbul personel yönetim kurumu (İSPER) büro elemanı alımı

Kamu personeli alımı için yayını gerçekleştirilmiş olan bilgiler içinde İstanbul personel yönetim kurumu (İSPER) sınavsız ve KPSS şartsız olarak büro elemanı alımı gerçekleştirecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:33
İstanbul personel yönetim kurumu (İSPER) büro elemanı alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul personel yönetim kurumu (İSPER) büro elemanı alımı için iş başvurusu gerçekleştirecek olanların tercihen en az lise mezunu olmaları gerekmekte.

İstanbul personel yönetimi memur alımı başvuru şartları

Büro personeli alımı için çalışmak isteyenlerin herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, arşiv ve dokümantasyon hizmetlerini yapabilmesi ve formlar ve dosyaların oluşturulması konularında bilgili olması gerekiyor.

Bütün başvuru gerçekleştirecek olan vatandaşların en az lise mezunu olmaları, işletim sistemi olarak Microsoft Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması, yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

İSPER memur alımı için çalışmak isteyenlerin Tüm bu işlemler esnasında iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uyması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, kullanılan mal ve malzemelere azami özen göstermesi ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

İstanbul belediyesi tarafından açıklanmış olan alımlar için çalışacak kişilerin sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, iletişim becerileri güçlü olması gerekiyor.

İSPER işçi alımı başvuru bilgileri

Yayınlanmış alımlar için son başvuru tarihi resmi olarak 14.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Belediye iş başvurusu aşağıda yazılı link üzerinden yapılacaktır.

Başvuru için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP