DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Kiptaş Kamu Sekreter Alımı

İstanbul Kiptaş Kamu Sekreter Alımı

Kamu sekreter alımı yapmak amacı ile açıklanmış olan personel alımı bilgilerinde, Kiptaş İstanbul konut imar olan turizm kurumuna KPSS şartsız olarak daimi sekreter alımı yapılacak.

ABONE OL
29 Nisan 2022 14:06
İstanbul Kiptaş Kamu Sekreter Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Sekreter Alımı İstanbul Kiptaş Duyurusu Yayınlandı

Kamu sekreter alımı gerçekleştirilmesi için yayınlanmış olan memur alımı duyurusu ile birlikte Kiptaş İstanbul konut imar olan turizm kurumuna KPSS şartsız olarak daimi sekreter alımı yapılacak.

Kamu Sekreter Alımı İstanbul Kiptaş Başvuru Şartları

Kiptaş personel alımı için iş başvurusu yapmak isteyenlerin en az lise mezunu olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, norm kadronun güncelliğini takip etmek ve gerekli raporları hazırlaması ve tercihen Üniversitelerin Büro yönetimi ve sekreterlik bölümü ya da İşletme, Halkla İlişikler mezunu olması.

İstanbul belediyesi memur alımı için görev yapacakların iş analizi çıktılarını kullanarak her bir pozisyonun ismini ve görev tanımını belirlemesi, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve MS Office programları ve birimi ile ilgili bilgisayar programlarını aktif kullanabilmesi gerekiyor.

Tüm başvuru yapmak isteyen kişilerin kamu mevzuatlarına ve belediyelerle ilgili kanun ve mevzuatlara hakim olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Zaman yönetimi, organize etme ve takip becerisi kuvvetli, sorumluluk sahibi olması gerekiyor.

Güncel Kiptaş personel alımı için çalışmak isteyenlerin uygun organizasyon şemalarının oluşturulması ve optimal personel verimliliği sağlanması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve yazılı ve sözlü iletişim yeteneğine sahip olması gerekiyor.

 

İstanbul Kiptaş Kamu Sekreter Alımı

İstanbul Kiptaş Kamu Sekreter Alımı

 

Kamu Sekreter Alımı İstanbul Kiptaş Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 3.5.2022 olarak açıklandı.

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

Başvuru formu ozal.edu.tr sitesinden indirilecektir.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan site üstünden online başvuru yapılması gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP