DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Kartal SYDV Personel Alımı

İstanbul Kartal SYDV Personel Alımı

Personel alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İstanbul Kartal sosyal yardımlaşma vakfı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:45
İstanbul Kartal SYDV Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul Kartal SYDV Personel Alımı

Personel alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İstanbul Kartal sosyal yardımlaşma vakfı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İstanbul Kartal SYDV Personel Alımı ilanı son başvuru tarihi 01.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

Linki kopyalayın yeni sekmede açın.

Link açıldıktan sonra E Devlet sistemine yönlendirileceksiniz. E devler şifreniz ile giriş yapın başvuru sayfası açılacaktır.

https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Login.aspx

sydv 5

sydv2 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İstanbul Kartal SYDV ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – İstanbul Kartal SYDV ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – İstanbul Kartal SYDV ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – İstanbul Kartal SYDV ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – İstanbul Kartal SYDV ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – İstanbul Kartal SYDV ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – İstanbul Kartal SYDV ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Belediyesi İş Güvenliği Uzmanı Alımı

8 – İstanbul Kartal SYDV ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – İstanbul Kartal SYDV ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – İstanbul Kartal SYDV ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İstanbul Kartal SYDV ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İstanbul Kartal SYDV ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İstanbul Kartal SYDV ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İstanbul Kartal SYDV ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İstanbul Kartal SYDV ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İstanbul Kartal SYDV ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP