DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul İş İlanları Memur Alımı

İstanbul İş İlanları Memur Alımı

Devlet kurumu tarafından yayınlamış olan İstanbul iş ilanları kapsamında alımı İBB İstanbul personel yönetim kuruluşu içinde görevlendirilmek için 1 adet bordro ve özlük işleri personeli alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:16
İstanbul İş İlanları Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul İş İlanları Memur Alımı

İBB İstanbul personel yönetim kuruluşu 1 Bordro ve özlük işleri personeli alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyen kişilerin üniversitelerin çalışma ekonomisi, insan kaynakları, işlet gibi bölümlerinden mezun olmuş olması gerekmekte.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İBB İstanbul personel yönetim kuruluşu 1 bordro ve özlük işleri personeli alımı son başvuru tarihi 27.06.2021 olarak bildirilmiştir.

İBB İstanbul personel yönetim kuruluşu 1 bordro ve özlük işleri personeli ilanına başvuru için

Kurumun aşağıda yazılı olan adresi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR

Bordro ve özlük işleri personeli yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

Bordro ve özlük işleri personeli ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Bordro ve özlük işleri personeli yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Bordro ve özlük işleri personeli duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

Bordro ve özlük işleri personeli ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Bordro ve özlük işleri personeli yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP