DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul İş İlanları Büro Yönetimi Elemanı Alımı

İstanbul İş İlanları Büro Yönetimi Elemanı Alımı

Kamu kurumu tarafından yayınlamış olan İstanbul iş ilanları kapsamı içerisinde İstanbul personel yönetimi içinde çalıştırılmak için 2 adet Büro Yönetimi Elemanı alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:16
İstanbul İş İlanları Büro Yönetimi Elemanı Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul İş İlanları Büro Yönetimi Elemanı Alımı

İBB İstanbul personel yönetim kuruluşu 2 Büro Yönetimi Elemanı alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyen kişilerin bilgisayar ve ofis araç gereçlerini iyi derecede kullanması ve lisans mezunu olması gerekmekte.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İBB İstanbul personel yönetim kuruluşu 2 Büro Yönetimi Elemanı alımı son başvuru tarihi 28.06.2021 olarak bildirilmiştir.

İBB İstanbul personel yönetim kuruluşu 2 Büro Yönetimi Elemanı ilanına başvuru için

Aşağıda olan adres üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isper buro 6

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR

İBB kurumu Büro Yönetimi Elemanı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

İBB kurumu Büro Yönetimi Elemanı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

İBB kurumu Büro Yönetimi Elemanı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

İBB kurumu Büro Yönetimi Elemanı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

İBB kurumu Büro Yönetimi Elemanı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

İBB kurumu Büro Yönetimi Elemanı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP